Vatra Orlando organizon koncert festive me rasitn e festes se flamurit.

When:
Nov 26, 2014
7:00 PM till 2:00 AM


Where:
8444 International Dr
orlando Florida, 32825

Le te mblidhemi te gjithe se bashku per te festuar kte dite te shenuar per kombin tone, Diten e Pavarsise... I ftuari special do te jete bilbili i kenges popullore Ylli Baka shoqeruar nga kengetarja e mirnjohur ne diaspore Entela Ilirjani.. Mbremja do kete nje menu te pasur dhe plot supriza e dhurata qe do jepen gjate evenimentit. Bashkohuni me familje e shoqeri per nje nate te paharruar! Cmimet kur behet rezervimi dhe prerja e biletes perpara evenimentit jane keto: Seniors 65+ $50 Adult $60 Kids 3-12 $25 Kids under 3 are free.. Ardhja pa rezervim ne diten e festes do kete cmime si me posht: Adults: $75 Kids: $35 Per rezervime kontaktoni: Arben Shehu: 407-342-9873.... Islam Kadriu: 407-3404163.... Meli ... See More

Cost: $ seniors 65+: $50, Adults: $60 Kids: $25
More Info: Call 4074060167