Portokalli SHOW in New York & Era Rusi

When:
Jun 17, 2017
8:00 PM till 1:00 AM


Where:
263 Prospect Ave
Brooklyn New York, 11215

Të nderuar bashkëatdhetare dhe artëdashës Rinia Shqiptare ju fton të merrni pjesë në një perlë të vërtetë artistike të organizuar nga Artistic Promotions në bashkëpunim me Albatros Us Band . Për herë të parë vjen në New York , trupa e plotë e artistëve të TV-Show-ut më të ndjekur dhe vlerësuar në Shqiperi : 'PORTOKALLI" , e promovuar dhe transmetuar nga TOP CHANNEL. Bashkengjitur kësaj trupe të supertalentuar do të jetë edhe këngëtarja e mirënjohur Era Rusi. Mos e humbni rastin të jeni pjesë e këtij spektakëli madhështor mbarëshqiptarë. Datë 17 Qershor 2017 Ora 8:00 pm The Grand Prospect Hall Address: 263 Prospect Ave, Brooklyn, NY 11215 Për informacine më të detajuara ose për prenotuar biletat tuaja kontaktoni në nr e tel 917-306-0677 dhe 646-465-2641 Organizator: Artisc Promotions Inc. & Albatros-Us Band

Cost: $ 120 Vip Table, $100 Standard Table
More Info: Call 917-306-0677/646-465-2641