Dec 31, 2017
1 year ago

NEW YEAR'S EVE PARTY IN PHILADELPHIA

New Jersey

$ 110

Mbremja e Vitit te Ri 2018 vjen me bukur ne atmosferen e muzikes live te kengetares vlonjate Rovena Ibrahimi dhe grupit "Djemte e Mallakastres". Bashkohuni me ne, ne evenimentin me te bukur muzikor te nderrimit te viteve dhe le te mbetet kjo mbremje nje mbremje e paharruar per te gjithe. Menuja e kesaj nate eshte si me poshte: 2-hour buffet with hot and cold appetizers Main Entree Dish with Steak and Chicken (Served at the table) Open Bar 6 hours (Premium Beers and Wine) Champagne Toast at 12 AM Dessert and coffee. Cmimi per te rriturit: $110 Femijet 5-11 vjec: $55 This venue is just 4 miles from northeast Philadelphia or 1 Mile from the New Jersey Turnpike South Exit 4.


For more information call 215-613-8970

When:
Dec 31, 2017
8:00 PM till 2:00 AM


Where:
1444 NJ-73
PENNSAUKEN New Jersey, 08110