Mar 9, 2018
1 year ago

Mother’s Day Tampa Florida

Florida

$ 55 adults & $20 kids

Festa e nenes eshte e vecant si vet ajo.. por me te vecant kete mbremje do ta bejne artistet me ne ze qe kemi ftuar per te festuar kete feste, duke filluar qe nga kosova der ne cameri me nje super repertor 100% Live, pervec kenge e valle kemi dhe magjistarin Shpetim Çekrezi qe do te na mahenit me numrat e tij qe vjen special vetem per ta bere kete mbremje qe do te ngelet ne memoriet tona. Bileta perfshin hyrjen, soda, caj dhe uje... Cash: Pijet alkolike Natelefononi ne numrat tane te telefonit per te siguruar tavolinen tuaj


For more information call 727 851-2503

When:
Mar 9, 2018
8:00 PM till 2:00 AM


Where:
2045 Palmetto Street
Clearwater Florida, 33765