Dec 31, 2018
3 months ago

Festojme Naten e Vitit te Ri 2019

Massachusetts

$ 95.00 adults, $50.00 children 2-10 years old

THIS EVENT IS MARKED AS SOLD OUT BY THE PROMOTER!

Ladies and gentlemens get fancy get ready for New Years Eve party at DoubleTree by Hilton at Danvers/Boston Grand Ballroom eshte e rezervuar per komunitetin Shqiptaro American ne Boston per te festuar Vitin e Ri 2019. Nje menu e pasur dhe muzike e larmishme do e bejne naten e fundvitit edhe me te bukur. Sillni shoqerine dhe familjaret tuaj per te festuar sebashku. Per te rritur $95.00 dhe femite deri 10 vjec $50.00 Dy shishe vere ne tavoline, shampanje ne oren 12:00 am dhe sodat e perfshira per gjithe naten.. Mbremja si gjithmone eshte me nje numer te kufizuar pjesemarresish dhe me piste te madhe vallezimi. Rezervimet mbyllen me date 25 Dhjetor ose dhe me pare nese vendet prenotohen. Surpriza ju presin. Telefononi 617-669-9592


For more information call 617-669-9592

When:
Dec 31, 2018
8:00 PM till 1:00 AM


Where:
50 Ferncroft Road
Danvers Massachusetts, 01923