New Year's Eve Albanian Party

When:
Dec 31, 2018
8:00 PM till 1:30 AM


Where:
Four Points by Sheraton Wakefield Boston Hotel & Conference Center, One Audubon Rd,
WAKEFIELD Massachusetts, 01880

Festojme se bashku nderrimin e viteve, ne nje mbremje familjare, me menu te pasur dhe muzike te perzgjedhur nga DJ ADI. Per rezervime kontaktoni: 978-210-3842 ADULTS: $85 KIDS: $40 Menuja Perfshin: 2 Shishe vere per tavoline Sallate Greke Pule me djath fontina dhe pancetta (e shoqeruara me garnitur) OSE Salmon (e shoqeruara me garnitur) Embelsira te perzgjedhura ( Dessert Buffet Table) Femijet: Chicken Fingers Soda Pitcher Cash Bar do te jete i hapur gjate gjithe mbremjes

Cost: $ Adults: $85 Kids: $40
More Info: Call 978-210-3842