Albanian Christmas Party in New York

When:
Dec 24, 2008
10:00 PM till 4:00 AM


Where:
259 Banker St
BROOKLYN New York, 11222

Dukagjini Production organizon mbremje madheshtore rinore dhe familjare me rastin e Krishtlindjeve.Ju argetojne kengetaret e mirnjohur Ermal Fejzullahu per her te pare SH.B.A , Gezim Nika dhe Soni Malaj. DJ Serg nga radio stacioni me i mire 87.7 , DJ Tico dhe orkestra Kastrioti. Vajza perfitoni nga ky rast $30 para ores 11pm. Behuni telefonata e 99 dhe ju garantojme vajtje-ardhje me Limuzine ne shtepi. Per me shume informcione kontaktoni George @ 914-484-7310 ose Tom @ 212-961-6202 Ju mirpresim!!!!!!!!!!!! Mbremje ne Connecticut dhe Texas me shume informacione do postohen se shpejti!!!!

Cost: $ 40
More Info: Call 212-961-6202